Link :: 01.01.2005 :: 14:18
Nowy Rok. Kolejna czysta kartka dana nam od życia do zapisania od nowa... Dobra ale nie będę się tutaj nad tym rozwodzić.Nad tym, że będę lepsza i się zmienię też nie będę pisac bo z dnia na dzien jest to po prostu niemożliwe i już. W sumie to ja nie widze różnicy między nowym a starym rokiem ;] Ale dobra niech będzie w nowym mam nadzieję, że może jednak coś z tego wyjdzie (niektórzy wiedzą o co chodzi) Ale o tym też mi się pisać nie chce ;p Napiszę lepiej jak spędziłam sylwka :)

CZEKOLADOWY STLWESTER CZEKOLADKI ;]

Dzień jak codzien nic nadzwyczajnego.Znalazłam się na sylwku u jakiejś dziołchy, którą znam tylko z widzenia i wszystkie dziewczyny mnie mierzyły jakbym im miała wszytskich chłopaków poodbijać od zaraz :P Przed 22 już całe towarzystwo się pochlało więc ja Maciek i Konrad stwierdziliśmy, że nic tu po nas i się zmyliśmy ;] Resztę sylwka spędziłam w parku :)SPotkałam tam Ewelinę i fajnie było pomijając fakt, że wszyscy faceci jakich po drodze spotykałam (no może kilku nie) chcieli ode mnie namiętne buziaki dostawać ;p Ale ja byłam twarda a nie miętka i się nie dałam :D Z niektórymi tylko się poprzytulałam w ramach życzonek hihi :))) Jak Dreska poszła do domku to spotkałam Maćka i tak sobie staliśmy i gadaliśmy potem zjawił się Konrad i Marcin ;] Fajnie było hihi :D Potem Maciek odprowadził mnie do domku i resztę sylwka spędziłam w towarzystwie ludzi na ircu (tam to się dopiero działo) z przerwą na półgodzinną rozmowę z Maćkiem, bo sie biedak nie nagadał ze mną hihi :) Oki. to ja kończę i do jutra :)
Komentuj(1)


Link :: 01.01.2005 :: 19:40
Bujam się w debilu :] Fajnie no nie? :> Cudownie!!! Najpierw mi mówi, że mnie nie lubi a po dwóch godzinach gapi się na mnie usmiecha się i kiwa głową... Grrr... Czy aż taki cholerny wpływ ma wygląd na zachowanie KUBa? Nie wiem ale raczej nie ;p Chociaż nie codzień ubieram buty na obcasie, spódnicę i spinam włosy inaczej niż zawsze... Ale tak czy tak on głupi jest i tyle.

ZAPOMNIJ O NIM TAK BĘDZIE LEPIEJ!!!

Moje motto na nowy rok ];p
Komentuj(3)


Link :: 02.01.2005 :: 17:08
Dzisiaj po raz kolejny ogladałam "Nigdy w życiu" film jak film ale ścieżka dźwiękowa w nim mi się bardzo podoba :) No dobra ale o tym rozpiszę się kiedy indziej :) Wczoraj miałam poprawkę sylwestra hihi było: wyjątkowo... Ale sza!!! Wracając do tej ścieżki dźwiękowej to wiecie 1. marca mam urodzinki hihi :) A tak ogółem to u mnie wszystko po staermu nadal niczego nie mogę poukładać... Ale to chyba już tak będzie zawsze... Dobra idę... Bo właśnie to z nim dzisiaj znów się zobaczę... Nie wiem czy już nawet tego chcę aby go widzieć, bo im bardzij mu się przyglądam i czym częściej myślę o nim tym coraz trudniejsze staje się zapomnienie o nim... Ja już sobie z tym wszystkim nie radzę... Idę stąd... Aha i jeszcze jedno:
Dzięki Łukasz, ze chociaż Ty masz dla mnie zawsze czas i pomimo tego co Ci zrobiłam nadal to właśnie Ty starasz mi się pomóc i doradzić. Dziękuję... No jeszcze Ela... ale z nią niestety nie mogę pogadać na żywo ot tak jak mi się zachce... Ale tak czy tak dziękuję wam za to, że jesteście i chociaż Wy chcecie ze mną pogadać. :*
Komentuj(2)


Link :: 03.01.2005 :: 17:42
No i mamy poniedziałek :) Koniec laby czas zaksać rękawy i wziąć się ostro do pracy :D Musze przyznać, że chyba jakimś cudem powrócił do mnie dobry nastrój i humor :) Dzięki Łukasz :* Dzisiaj w szkole poszło mi nawet nawet więc nie mam powodów do narzekań :) W sumie to jest oki. Kilka razy go dziś widziałam oczywiście jak był z Kaśką a jakby mogło by inaczej :P Ale wisi mi to :P i tak jest jakiś nienoramlny bo z nią stoi a jak ja szłam to sie na mnie gapił czubek ^^ Ale dobra więce o nim dzisiaj pisać nie będę :P No więc u mnie generalnie polepszyło się :))) I niech już tak zostanie jak najdłużej :D Jutro testy ale jakoś sobie poradzę :))) Co najważniejsze nawet mi się zaczęło chcieć uczyć :D Bziuumm!!! :) Aaa i właśnie przed chwilką dostałam zaproszenie na "picie" znająć mnie i tak z niego nie skorzystam :P Bye :*

Moje motto na dziś i nie tylko:
Jak kochać to księcia jak kraść to miliony!!! :)))

Ps. Będzie dobrze. Musi być :*
Komentuj(3)


Link :: 04.01.2005 :: 21:01
No się sypnęło. Długo to ja się tym dobrym humorkiem nie nacieszyłam. Najpierw Ewelina, z którą się pokłóciłam... Ale o tym pisać nie będę a teraz jeszcze ta sprawa z Matim wracająca do mnie jak bumerang ;/// Ech... kolejna osoba mówi mi żebym dała sobie spokój. Kolejna osoba mająca prawdopodobnie racje... :( A zresztą zaytuję wam kawałek rozmowy z gg...

Mariusz (20:44)
a z Mateuszem jak sie obecnie stosunki układają?
mala_mi (20:44)
bez zmian
mala_mi (20:44)
niestety
mala_mi (20:45)
on wyjezdza w siepniu
mala_mi (20:45)
wyprowadza sie
Mariusz (20:46)
no to w takim razie lepiej od razu sobie go wybij z głowy bo to teraz juz w ogole sensu nie ma
mala_mi (20:46)
dzieki
mala_mi (20:46)
:/
Mariusz (20:47)
mówie jak jest po prostu
mala_mi (20:47)
spoko mowisz tak jak kazdy
Mariusz (20:49)
no bo co będziesz się łudzić nadzieją, ze przez ten czas się opamięta i mimo wszystko nie wyprowadzi sie specjalnie dla Ciebie? lepiej sobie zdac sprawe na jakim gruncie sie stoi teraz niz jak bedzie za pozno.

No i sprawa jasna. Każdy prawie każdy myśli właśnie tak jak Mariusz. To nie ma sensu ani szans... Jak to dobrze mieć otoczenie, które nie pozostawia Ci nawet iskierki złudzeń, że może jednak coś... :(((


"Choć to za mało choć wiem ze to jest pierwszy krok
Byś Zechciał zechcieć jak ja chce
Lecz już nie myślę jak to skończy się
Gdy Ty na zawsze będziesz tylko snem

Może moje sny w których jesteś Ty
Będą miały sile zmienić świat
Tak bym była w nich zawsze tam gdzie Ty
a Ty tam gdzie ja

Przy Tobie będę każdy krok
Przy Tobie znika smutku mrok
Wreszcie wiem gdzie schować się
Gdzie jest mój dom
Chcę dla Ciebie wszystkim być
Tym, kim dla mnie jesteś Ty..."


Komentuj(3)


Link :: 06.01.2005 :: 15:14
Nowa nota. Fajnie. Wiem, że każdy się z tego powodu cieszy :D :P Co tam u mnie? Jeśli kogoś to interesuje to niech sobie poczyta :P

- Już po testach ;] Jakoś to będzie nie powiem żeby było super ale da sie przeżyć ;ppp
- Moje całkiem nowe stwierdzenie z dzisiaj: Nie jestem gruba :P Ciekawe na jak długo tak będę uważać :P
- Uczucia: bez zmian ;p Nie no może ze zmianami :P Już mi tak nie przeszkadza jak ICH widzę i w sumie to zaczynam lać na to ;ppp Nie będę tracić czasu na osobę, która ma mnie gdzieś ;]
- Odnowiłam pewne znajomości i jestem z tego powodu bardzo zadowolona ;p
- Koniec stwierdzeń i spostrzeżeń ;p

W PARU SŁOWACH O MOIM ŻYCIU: nudne, nudne, nude (w sumie to to jest jedno słowo powtórzone tylko trzy razy ;p)

Żegnam ;p
Komentuj(2)


Link :: 08.01.2005 :: 10:09
Nota miała być wczoraj ale mnie bart od kompa wyrzucił i mogę napisać dopiero dzisiaj U mnie oki. Bez większych zawirowań i zmian Mam weekend ale niestety nie będzie on należał do tych "leniwych" gdyż dzisiaj mam mase roboty w domu a jutro cały dzień kwestuje w WOŚP Wczoraj dostałam pełne wyposażenie i dzisiaj część tego wyposażenia porozcinać 280 serduszek YEAH! Ale o WOŚP napiszę jak już będzie za mną Teraz siedzę z myślą, że zaraz będę szaleć z odkurzaczem, później z nozyczkami i o 14 wybywam na sale gimnastyczną Dobra to ja uciekam i nie musicie komentować bo wiem, że nota taka nienormalna jest ;]

Ps. Ech... Tylko ja wiem o co chodzi z tym ech... dzisiaj
Komentuj(2)


Link :: 09.01.2005 :: 19:10
Aua!!! Moje nogi... Ale mniejsze z tym. Już po WOŚP skończyłam wcześniej bo już miałam dosyć... Nawet nie wiem ile zebrałam, bo mi się czekac nie chciało ;p Dobra wiecie co? Posłuchałam Łukasza ;] Dystansuje się Nawet bardziej zaczynam na to wszystko lać I jest pozytywnie ;] Dzięki, że jesteś :* I wiesz?:> Fajnie, że mi puszke grosiakami zapełniłeś Oki na dzisiaj wystarczy Buziaki i biore się w końcu za siebie Bye :*
Komentuj(3)


Link :: 12.01.2005 :: 16:32
Jak jest? Jest bardzo dobrze
Komentuj(2)


Link :: 15.01.2005 :: 18:29
Trzeba cosik by tu napisać No to pisze Jest pozytywnie Siedzę sobie w domku i rozkoszuje się leniuchowaniem A pomyśleć, że mogłam bawić się na studniówce teraz... Ech... A miało być tak pięknie No cóż za trzy lata na pewno będę już na studniówce Bo w końcu na swoją chyba pójdę A teraz mogę jedynie posiedzieć przy kompie i jak zwykle pozamulać Ale nie ma to tamto fajnie jest )) Humorek też mam nawet nawet więc nie jest źle ;p Buziaczki szczególnie dla Eli hihi
Komentuj(1)


[Księga gości]

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień

link1
link2
link3

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik